Masa Ayaklarınızı Nasıl Seçmelisiniz ?

yazar:

kategori:

Bu seçim, önceden seçtiğiniz tepsinin boyutuna ve ağırlığına bağlı olacaktır.

Başlangıç ​​olarak üç tip masa ayağı vardır :

Standart masalar için : 68 cm veya 72 cm yüksekliğindeki bu ayaklar restoran, kafe veya barlarda kullanım için idealdir.

Yüksek masalar için : 108 cm yüksekliğindeki bu taban, müşterilerin çoğu zaman ayakta durduğu kulüpler, barlar ve bistrolar için idealdir.

Sehpalar için : 48 cm yüksekliğindeki bu ayaklar cafe, bistro, giriş holleri veya resepsiyon alanları için uygun olacaktır.

Son olarak masa ayaklarınızın şeklini seçmeniz gerekecek :

Yuvarlak ve kare : Ayakları sayesinde yemek alanınızı temizlemeniz kolay olacaktır. Hareketi kolaylaştıracaklar ve belirli bir stabilite ve destek sağlayan geniş bir ayak izine sahip olacaklar.

Çapraz : Bu ayaklar sayesinde sandalyelerinizi masanın altına daha da itebilirsiniz. Bu, yemek alanınızdaki koridor alanından tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Bununla birlikte, bu bacakların oldukça dar bir kaplama alanı vardır ve eğer oldukça ağır ve kalın masa tablalarınız varsa, bu size fazla stabilite sağlamayacaktır.

Dekoratif : Bu şık ayaklar, sandalyelerin saklanması için daha fazla alan sağlar ancak birden fazla ayak olması nedeniyle alanın temizlenmesini kolaylaştırmaz. Bu taban, ağır ve kalın masa tablaları için optimum stabilite sağlamaz.


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir