Şeffaf sandalyeler, çok yönlü ve dinamik “şeffaf” sandalye.

yazar:

kategori:

Oturma odasından ofise, yemek odasından mutfağa kadar şeffaf tasarım sandalyeler, bulunduğunuz ortamda görsel hafiflik ve hoş bir atmosfer yakalamanın vazgeçilmez bir tamamlayıcısı haline geldi.

Etkinlik odanızı veya yaşam alanınızı yenilemek mi istiyorsunuz? Şeffaf polikarbon sandalyeyi tercih ederek parlaklık ve şıklık elde edecek, mekanınızı keyifli ve modaya uygun hale getirecek, “Görüyorum, Görmüyorum” asıl leitmotif olacaktır.

Tek parça ve istiflenebilir şeffaf plastik sandalyeler hem iç hem de dış mekanlara uygundur ve oturmayı süsleyen ve konforlu hale getiren geniş bir renk veya minder yelpazesi sunar.

İster modern ister retro tarzı mobilyaları tercih edin, pleksiglass sandalye mükemmel uyum sağlayacak, mekanlar için yeterli alan bırakacak ve her türlü ortamda işlevsellik ve şıklığı garanti edecektir.

Çağdaş zevkleri mükemmel bir şekilde karşılayan, zarafet ve zarafeti birleştiren, modern ve ekonomik şeffaf sandalye modellerimizden seçim yapabilirsiniz.

Her türlü ortam için Lucienne şeffaf tek parça istiflenebilir polikarbonat sandalye

1960’ların geleneksel oturma düzeninden ilham alan, modern trendlere göre incelikle revize edilmiş büyüleyici bir tasarıma sahip şeffaf bir sandalye. 8 parçaya kadar istiflenebilen ve paletler üzerinde 40 sandalyeye kadar taşınabilir.

Görsel hafiflik ve strese ve darbelere karşı mutlak dayanıklılık, Lucienne’i aynı zamanda cafe, barlar ve restoranlar için de mükemmel kılmaktadır.

Minderli veya mindersiz, benzersiz ve ayrıcalıklı, kalite ve estetik standartlarına sahiptir.

Avrupa genelindeki birçok catering müşterisi polikarbonat sandalyelerimizi satın aldı. Son derece çok yönlülüğü, 25 renkli minderlerle kişiselleştirme olanağı ve evrensel tasarımı sayesinde, bir düğün veya genel olarak bir etkinlik organizasyonunun olmazsa olmazıdır.