Kullanışlı Banket Masa

yazar:

kategori:

Banket Masa; Otel, şirket binası, düğün salonu, toplantı salonu dekorasyonlarında tercih edilen şık, pratik ve uzun ömürlü masadır. Yuvarlak banket masa, siparişe göre farklı ölçülerde üretilebilir. Renk seçimi yapılabilir.

Yuvarlak Banket Masa
Yuvarlak Banket Masa, kalabalık insan gruplarının sıklıkla bulunduğu ticari işletmeler ve kamu binaları için tercih edilmektedir. Otel, şirket binası, okul, hastane, fabrika ve devlet binaları dekorasyonunda kullanılmaktadır. Yemek salonu, toplantı salonu, seminer salonu, eğitim salonu, kongre salonu, düğün salonu alanlarında düzenlenen tüm organizasyonlar için idealdir. Misafirler için göze hitap eden ve konforlu bir üründür.

Yuvarlak Banket katlanır masa, projeye göre farklı ölçülerde üretilmektedir. Standart olarak Ø100cm ile Ø200cm aralığında istenilen her ölçüde üretilebilir. Masada bulunacak sandalye adetine göre masa ölçüsü belirlenebilir.Masa tablası mdf-lam malzeme ile üretilmektedir. Masa tablasının kalınlığı 18mm. Ahşap kartelasından renk ve desen seçimi yapılabilir.

Masa tablasının kenarında plastik bant bulunur. Darbe aldığında, tablanın zarar görmesini önler.

Masanın ayakları katlanabilir. Ayaklarda kilit sistemi bulunur. Masa kullanılıyorken ayaklar hiçbir şekilde kendiliğinden kapanmaz, masa kapalıyken kendiliğinden açılmaz. Boru profil ölçüsü Ø28mm Et Kalınlığı 1,2mm Masa ayakları istenilen renkte statik boyalı olarak üretilebilir.

Katlanır masa ayağı, tabla olmadan, istenilen ölçüde ayrı olarak da sipariş verilebilir.

Masalar kapalıyken, yatay olarak üst üste konulabilir. Masa ayaklarında bulunan plastik takozlar, masaların birbirini çizmesini önler.
Masa tablasının altında bulunan metal çerçeve, masa tablasının eğilip bükülmesini önler. Masa ayaklarında pingo bulunur. Zemin bozuksa, bu pingolar sayesinde masa düz olarak durur.

Masanın yağış altında bırakılmaması önerilir. Dış mekanda kullanılacak ise, olası yağışa karşı masa tablası compact olarak üretilebilir.

Compact masa tablasında da renk ve desen seçenekleri bulununur.

Banket masa, kalabalık yerlerdeki yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır, uzun ömürlüdür. İşletmeler açısında oldukça kullanışlıdır. Organizasyonun yapılacağı alanın hazırlanması ve sonrasında toplanması hızlı ve kolaydır. Sahip olduğu özellikler bakımından benzer masalardan birkaç adım öndedir. Banket masa ile ilgili detaylı bilgi almak ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.
Standart Üretim Yuvarlak Banket Masa Ölçüleri;

Ø100cm / Ø120cm / Ø140cm / Ø160cm / Ø180cm / Ø200cm


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir