Terrazzo Masa Modelleri

yazar:

kategori:

Terrazzo masasıyla bir etki yaratın!

Bu muhteşem el yapımı masa , karakterlerine göre özenle seçilmiş muhteşem doğal taş parçalarından ve renkli mermerlerden yapılmıştır .

Sıradan bir masa dışında herhangi bir şey olan Terrazzo Masa , çalışma alanınızın , restoranınızın ve hatta ofisinizin amiral gemisi unsuru haline gelecektir . Gecikmeden benimsenmesi gereken son derece dekoratif bir önyargı.

Bu yüksek masa, kişiselleştirilebilir renkte, toz boyalı metal tabanla desteklenen iki mozaik üst kısımdan yapılmıştır ! Hayal gücünüzü serbest bırakın ve hayallerinizdeki masayı yaratın.

Terrazzo Masa, tercihlerinize göre sipariş üzerine üretilir ve zevklerinize ve kısıtlamalarınıza uyum sağlar. Terrazzo Masa isteklerinize en iyi şekilde uyacak şekilde düşük veya yüksek versiyonu mevcuttur. Üst renk, ayak ve özel ölçü tercihlerinizi bize bildirin.

Tercihlerinize göre sipariş üzerine hazırlanan Flamingo masa eşsiz bir parçadır. Boyutlarını en yakın santimetreye, yüksekliğe kadar belirleyebilir, ayrıca isteğinize göre yapılandırabilirsiniz. Bir Flamingo bar, ya da bir Flamingo çalışma masası, bir ya da iki…

Bırakın hayal gücünüz konuşsun!


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir