Metal Masa Ayakları

Piyasadaki en iyi masa ayaklarını en iyi fiyata bulabilirsiniz.Metal masa ayakları alüminyum, demir, pik döküm, paslanmaz, boyalı, krom olarak sitemizde bulunur.Toptan ve perakende masa ayak fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Cafe ve restaurant ayaklarında toptan siparişlerde çok uygun fiyatlar için teklif istemeyi unutmayınız.

40×40 Altabanlı Ayak Modelleri

Paslanmaz Ayak Modelleri

Cafe Masa Ayak Modelleri

Cafe Berjer Koltukları

Cafe berjer koltukları, rahatlığa ve konfora önem veren müşterileriniz için  dekorasyonunuzda konforlu koltuk modellerini tercih edersiniz.

  • Cafe berjer koltuk modelleri istenilen renk deri ve kumaş seçeneklerinde uygulanabilir, bu nedenle mekanınıza kendi istediğiniz havayı katabilirsiniz.
  • Poliüretan, ahşap kumaş ve deri cafe berjer koltuklarını uygun fiyatlarda toptan olarak üretmekteyiz.
Sandalye Çeşitleri

Mekanlarda en çok öne çıkan dekoratif unsurlardan biri sandalye gibi otel mobilyalarıdır. Bu, her kurumun ihtiyaçlarına göre mükemmel şekilde bulabileceğiniz çok çeşitli desen, stil ve renklerden kaynaklanmaktadır. İmalatçıyız.com’da en klasikten en avangard sandalyelere kadar sandalyeleri bulabilirsiniz.

Dış mekan için, diğerleri iç mekan için, alüminyum, rattan, ahşap veya polikarbonadan ve diğer birçok malzemeden istiflenebilen çok çeşitli otel sandalyelerimiz var.

Ham Masa Modelleri

İşlenmemiş ve cila yapılmamış ham masa modellerimiz aşağıdaki gibidir.Bu model masalara istenilen renk ve cilada uygulayabilir talepleriniz doğrultusunda size uygun ölçüde olanı hazırlayıp size sunabiliriz.Ham masa modelleri boyanmamış anlamına gelir.Hazırda bulunan modeller ile birlikte en erken toptan satışlarda bir hafta içerisinde ham olarak üretilir.

Tüm masa modellerinin cilası seçtiğiniz renk işçilik ve elimizdeki iş durumuna göre iki veya üç günde avrupa yakası yakın bölgelere teslim edilir.

Bistro Masa

Bistro masa modelleri, ahşap, cam, paslanmaz, mdflam vb özelliklerde paslanmaz, krom, alüminyum, ahşap ayaklı modelleri ile farklı mekanlar üretilmekte olup en uygun fiyatlarda satışa sunulmuştur.

  • Toptan olarak çalıştığımız bistro masalarda acil bistro alımlarınızda bize ulaşabilirsiniz.
  • Bistro masalar, kokteyl masaları, cam kokteyl masaları, paslanmaz bistro modelleri, cam bistro modelleri, açılış masaları, toplantı bistro masaları, fuar bistro masaları ile sizlerleyiz.
  • Bistro masaların ayak renkleri değişebilir, tabla malzemeleri iç ve dış mekana göre ayarlanabilir.
Compact Laminat Masa

Compact Laminat Masa: özellikleri su geçirmez ısıya dayınıklı yanmaz kolay deforme olmaz çeşitli yerlerde uygulama yapılmaktadır.Ayrıca bölme kabinlerde kullanılılmaktadır compact üstü laminat oldugundan renk seçenekleri çok fazladır. İç ve dış mekanlara uygun, cafe, restaurant,otel gibi mekanlarda dayanıklılık ve uzun ömürlü olması bakımından kullanılmaktadır. İsteğinize göre 5cm veya 7cm 12mm, 24mm, 36 mm gibi ölçülerde üretilmektedir. Kullanım süresi fazla olan compact laminat ürünüdür.

Dış mekan cafe masa tablalarını compact laminat masa tablası olarak tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Hakkımızda

Bizi Tanıyabilirsiniz …

2014 yılından itibaren bugüne kadar ürün kalitesinde malzeme kadar işçiliğinde önemli olduğunu bilen Sandalyevemasa.com ve markaları; üretim sürecinin her bir aşamasında son derece titiz bir çalışma yürüterek kaliteden taviz vermeden ekonomik üretim yapmayı başarmış ve bu avantajını müşterilerine yansıtmıştır.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde sağlayabilmek için müşteri fikirlerine önem verir.

Hızla değişen teknolojiye ayak uydurmak için yeniliklere açıktır. Doğruluk ve güvene değer verir.

Ürünlere ek olarak her zaman yüksek kazançlı alternatifler sunar.

Temel kalite politikalarımız çerçevesinde oluşturduğumuz yönetim ve üretim stratejilerimiz ışığında, ürettiğimiz ürünlerimizle ileri ve saygın bir kuruluş olarak sektöründe; lider kuruluşlar arasında yer almak, kalitede referans olmak, son teknolojinin takipçisi olmak, modern çizgisiyle tasarım ve estetikte öncü olmak hedefimizdir.


Saygılarımızla

İmalatçıyız Markalar Grubu

Lider Karaca

Banket Masa İmalatı

İstiflenebilir Masalar

Otel mobilyası satın alırken birçok yerel halkın sahip olduğu ihtiyaçlardan biri de üst üste yerleştirilebilmesidir. İstiflenebilir masaların bir işletmede birçok avantajı vardır. Öncelikle masalar kompakt bir şekilde saklanabilir ve müşteri hacmine bağlı olarak kaldırılabilir. Bu sayede herhangi bir zamanda ilave ihtiyaç duyulması durumunda bir mağazada destek masalarının bulunması her zaman mümkündür.

İstiflenebilir masaların temizliği de oldukça rahattır çünkü alanı mobilyalardan arındırabilir ve odanın her yerinde komple bir temizlik yapabilirsiniz. İmalatçıyız’da hem iç hem de dış mekanda istiflenebilir masalar bulacaksınız; ikincisi, günün sonunda teras alanını toplamak ve alanı karıştırmadan mobilyaları tesis içinde depolamak için çok kullanışlıdır.

Ortadan Ayaklı Masalar

Cafe Masa Modelleri

Merkezi yüksek masalar, restoran alanlarından yararlanmak için mükemmel bir çözümdür. Öğle veya akşam yemeği için iki kişinin oturabileceği küçük bir alan mutlaka vardır, bu masaların ayakları olmadığı için sandalyeleri kurarken şart koşmazsınız, en pratik olan yere dik olarak yerleştirebilirsiniz. Orta masalar size her zaman sandalyeleri masanın içinde tutabilme avantajı sağlar çünkü yerleştirmenizi engelleyecek bacaklar yoktur.

Ayrıca orta masalar, ister büyük ister küçük olsun, misafirlerin bacaklarını rahatsız etmediği için oldukça konforludur. Orta ayak, hiçbir bacağın ona çarpmaması için yeterli mesafeye yerleştirilir ve böylece keyifli bir yemeğin tadını çıkarırken daha fazla konfordan yararlanılır.

Orta ayaklı masalar da oldukça modern ve estetiktir çünkü sadece orta ayakla tutulan masa tablasını ayaksız olarak görebilirsiniz. Sanılanın aksine bu tablolar oldukça stabil ve dengelidir. Büyük masalar, yemek zamanlarında sağlam ve rahat olması için masa üzerinde daha fazla ağırlık taşır.

Orta masaların temizliği de çok daha rahattır. Bir bacağı temizlemek her zaman dörtten daha hızlıdır. Hatta ayakları rahatsız etmeden yerleri süpürüp fırçalamak çok daha pratik ve işlevseldir.

Detaylı bilgi ve fiyatlar için iletişime geçebilirsiniz. Tel : +9 0533 486 00 69 – 0212 427 11 19

Kapalı Sandalyeler

İç mekan sandalyeleri denildiğinde yemek odası, ofis, bekleme odası, mutfak sandalyeleri yani iç mekanlarda kullanılan her türlü sandalyeden bahsedebiliriz. Bu nedenle iç mekan sandalyelerinin malzemesi (plastik, ahşap, çelik vb.) iklim koşullarına dayanıklı olmamız gerekmediği için ikinci plandadır ve bu herkesin zevkine ve bütçesine bağlı olacaktır.

Bir odayı veya yatak odasını dekore etmenin ötesinde bir kullanım sağlamak istiyorsak, bu tür sandalyelerin taşıması gereken temel özellik, rahat olmalarıdır. Nereye yerleştirileceklerine ve ne şekilde kullanılacağına bağlı olarak bir tür iç mekan sandalyesi seçeceğiz.